*Orange fox

10. března 2011 v 16:16 | *Ona |  Bloguje
Chtěla jsem nahrát obrázek, ale nějak se to nepodařilo. Možná někdy jindy. Rubrika bloguje je poslední dobou nějaká prázdná. Hodně prázdná. A tak jsem se ji rozhodla doplnit o jeden nepotřebný článek.
Tento blog existuje sedm měsíců. No- necelých, ale nebuďmě puntičkáři. Zítra to bude sedm měsíců. Poslední dobou jsem zvyklá psát méně než jeden článek za týden. Obdivuji ty co jich stihnou více. Já nevím, je to zvláštní mít úplně jiný blog. (Teď myslím orange-fox) bylo to v září. Nevím proč jsem se rozhodla se "přestěhovat". Možná proto, že se stěhovali všichni. Ale spíše ne. Spíše jsem chtěla začít znovu. Někdy je to dobré. Hodně jsem potom přemýšlela, jestli se nemám vrátit. Ale nevrátila jsem se. No, možná jsem se dostala někam, kam sem se nechtěla dostat. Zajímavé by bylo taky to, jak to bylo s blogem předtím. Už před prázdninami jsem se chtěla "přestěhovat" (Och, to je dětinské, ale co, jiný výraz pro to není) no a nemohla jsem za boha přijít na nějaký kloudný název. Nevím přesně jak, ale napadlo mě yellow-fox. No, prostě něco zvláštního. Zřejmě jsem,a le zapoměla heslo a "byla jsem nucena" si založit právě orange-fox. Lišky jsou, ale většinou oranžové. Nebo snad ne? Napsala jsem prá článků. Potom jsem se vrátila na lynxlynxandu a na orange-fox nadobro zanevřela. Na dobro? Ne. Za nějaký čas jsem se rozhodla, že jsi založím nový blog. Pamatujete si na toho chibíka (úvozovky) v námořnickém? No. Měla chtěla jsem se přestěhovat na blog navy. Ale pak... první článek...všude prázdno... a možná, že jsem byla líná dělat rubriky. (Mimochodem, tyhle rubriky jsou původní). Možná to bylo i kvůli designu. (Tak to je super malicherné, což?) Nicméně jsem si stále pamatovala heslo... a rozhodla jsem se. Jak jsem přišla k Foxerettě Fox to nevím. První obrázek byl v její liščí podobě. No, a pokaždé je Fox úplně jiná. Jen modré oči, zrzavé vlasy a ouška a brýle ji zůstávají. Další zajímavá věc je to, jak jsem přišla na přezdívku. Vlastně ani nevím. Nevadí mi, jen se blbě skloňuje, ale připadá mi originální. Nevím, kolik adres jsem obsadila, než jsem přišla k orange-fox. Momentálně používám jen fox, a potom ještě brouq.blog.cz- stránku šíleného projektu tv brouq... no. Pomalu musím končit. Písnička už dohrává. Vlastně už po třetí, ale je to dorbá záminka. Jak sončit...? Ahoj...? Možná.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AnFaFe AnFaFe | Web | 11. března 2011 v 21:30 | Reagovat

Na Foxu (to je dobrý no, SLEDUJEME FOX :-D  :-D  :D  :D )to máš moc hezké, krásně propracované a píšeš hezké články.  Já se v jednu dobu hrozně stěhovala, jeden blog jsem měla dlouho, ale poté, co jsem dostala rozum a nekopírovala, holt jsem ho musela zrušit, protože byl celý kopírácký, nyní už neexistuje...potom jsem se stěhovala z jednoho blogu na druhý a nebyl to vůbec příjemný pocit, protože na jednom blog jsem měla docela dost návštěvníků, ale poté jsem ho zrušila a už konec cinkcink zvonec a pohádky s komentáři byl naprostý konec. Poté jsem ho zkusila obnovit, ale už to bylo divné, tak jsem ho opět zrušila a nyní mám anfafe, tak kterém jsem ustájená myslím, že na delší dobu :-)

2 *Ona *Ona | Web | 12. března 2011 v 11:34 | Reagovat

[1]: Taky zajímavý blogový příběh ;)
Tak doufám, že ti AnFaFe vydrží dlouho...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama