Květen 2011

*Lži...

26. května 2011 v 16:08 | *Ona |  Žije


Má oblíbená, samozřejmě od Ace Of Base.
Vím že to oko nemá řasy, ale to jsem je ještě nekreslila... Něco na tom obrázku se mi hrozně líbí. A upřímně- s ilustrací článek vypadá lépe. No. Taky jste si všimli, že píšu skoro vždycky ve čtvrtek? Ani nevím proč. Ale jne to tak. Mimo jiné- zítra odjíždíme na školu v přírodě. Nevím úplně jak to tam dopadne- ale doufejme že dobře. Konec konců- je poslední. Poslední s naší třídou. Stále tomu nějak nemůžu uvěřit... budou mi chybět! (Pro tento účel jsem si také založila památník. To jsme jeli (Já, Mates, Tereza) na Strossmayerák a stavili jsme se v papírnictví. Všechny bločky tam byly nekřesťansky drahé, ale proč si neudělat radost? Potom mě napadlo (možná proto, že mě Tereza pořád otravovala s tím, že má žízeň) že bychom si zašli do KFC na bezedný nápoj. "Tak do dna! xD" A tam mi Blažková do památníčku něco nakreslila (A já ji, vlastně jsme si památník koupili všichni). V památníku už mám cca. Tři obrázky. Jeden i s čínskými nápisy, za což jsem hrozně ráda <3. Takže asi tak). Zpátky ale ke škole v přírodě. Moje dvě dobré kamarádky tam nejdou, spolužák se kterým se vždy nejvíc bavím přijede až v pondělí... ale jsem na pokoji s Ditou, která je hrozně fajn. No ale taky s Val, a to je prostě VRAŽEDNÁ KOMBINACE! :D No, uvidíme jak to dopadne. držte mi palce. Možná se tam nebudeme učit. To bych byla hrozěn ráda... :D :la:. Dneska jsem naposledy viděla Sarah... stěhuje se do Washingtonu D.C... no a na památku jsme ji měli nakreslit chrliče. Měli jsme si vybrat dvě zvířata a udělat z nich jedno. Já jsem měla lišku (jak jinak) a orla. Nakonec se mi docela povedla, mám ji i vyfocenou, ale radši počkám až mi fotku pošle mailem Sarah. Jinak jsem hrozně ráda, že zítra nevstávám do školy! Budu si číst pampeliškový oheň... a těším se na všechny zítra v autobuse... no ale možná ještě více se těším v září na adapťák. No jinak škola v přírodě bude ve znamení Simpsons (já jsem velká fanynka!) a cestou se stavíme na Sychrově. Vím, že se opakuji, ale... držte mi palce!


*Nová postava?

19. května 2011 v 17:30 | *Ona |  Kreslí

Dostala jsem hroznou chuť napsat popis k nové postavě. Nejdříve ale k obrázku. Blog.cz ho nějak zmršil, lépe je na DA. Zkoušela jsem jen tak prostě něco načmárat, a docela se mi to líbilo, tak jsem zkusila nový způsob vybarvování. Nejhorší jsou asi opět ruce a čepice >_<
Eh... takže něco o Olivii. Nebudu popisovat jak vypadá, to vidíte na obrázku. No, je jí dvanáct let. Mezi její záliby patří technika. Miluje ovocné žvýkací bombóny, žvýkčky, tic-tac... Miluje kombinaci modré a hnědé. Kromě techniky ji ale škola nebaví. Radši chodí ven s partou kamarádek (Megan a Foxie) a vynalézá sztroje času... tahle postava je mi hrozně sympatická už jenom kvůli svým červeným očím. Mimochodem- proč zrovna červené? Když jsem si jen tak čmárala poslouchala jsem písničku flames of love... Nevím proč jsem ji nakreslila zimní oblečení... No, pak tenhle článek můžeme prodloužit o nový přírustek do "top tři" knížky. Je to knížka KIKI STRIKE ve stínovém městě. Vřele doporučuji. Slyšela jsem o ní už předtím, ale v knihovně jsem ji viděla až teď. Musím říct, že byla skvělá. Napínavá, a hlavní postva (vypravěč) byla neuvěřitelně sympatická. Ve škole to není nic moc, popravdě, už se těším až odejdu na gympl. No jo, možná jsem jenom poslední dobou hrozně nesnesitelná... vždycky se to nějak urovná ale už to není jako dřív. A to příštrí týden odjíždíme na školu v přírodě... >:( snad si ji naposledy užiju. A potom ještě jeden film, který jsem si v poslední době oblíbila, je to taková komedie, musím říct, že byla opravdu vtipná. PRODUCENTI (Znáte to někdo?) Původně to byl muzikál (v muzikálu, oh, jak miluji paradoxy!) Takže odkaz: http://filmy.kinotip.cz/producenti-2005/ :D PS: Kdo jste na DA, všichni milovníci :la: spojte se zde!

*A žili šťastně až do smrti...

13. května 2011 v 13:43 | *Ona |  Píše
Povídku, kterou se právě chystáte číst, jsem psala pouhopouhých dvacet minut, a ještě k tomu naprosto nečitelným písmem. Tak po dvou týdnech píšu znova. Tentokrát jsem se rozhodla, že ji nebudu na počítači upravovat. Tématem které nám ve škole zadali byla pohádka. :D Upozornění: Tato "pohádka" není vhodná pro děti do dvanácti let. No, to bychom měli, tak teď k té pohádce. PS: Nesnáším bezcharakterní prince a princezny...

Byl jednou jeden princ, kterému nic nechybělo. Žil v přepychu, byl obklopený krásnými věcmi, ale nebyl šťastný. Neměl žádné přátele. Jeho jedinou radostí byla královská zahrada. I když ta ho poslední dobou také moc netěšila. Vždy zasadil ty nejexotičtější semínka, zalil je, ale ráno po nich zůstaly jen vytrhané kořínky a pár listů zadupaných ve hlíně. Rozhodl se proto, že se podívá, co se děje přes noc v jeho zahradě. Sedl si na lavičku a čekal. Najednou spatřil odporné stvoření, jak se sápe po jeho rostlinkách. Všechny rostlinky to stvoření vyrylo ze zěmě a zhltlo je. Princ popadl šíp, ale v tu chvíli se proměnila obluda v krásnou dívku. "Neubližuj mi prosím, jsem zakletá. Ve dne jsem dívka, ale v noci strašná obuda." Princ se z dívkou seznámil, a brzy z nich byli nejlepší přátelé. Dívka byla milá a zábavná, a prince učarovala. Jednoho dne, když byli na procházce zahradou princ vytáhl prsten a požádal dívku o ruku. Dívka se usmála a pak řekla: "Dobrá. V den kdy se vezmeme se kletba zruší. Princ se zaradoval.
Svatba se kvapem blížila, až nakonec chyběl jediný den. "Už jen jednu noc, jako příšera!" zašeptal princ dívce do ucha. Usmála se. Potom nadešel večer, a dívka se naposledy proměnila. Neodolala a pustila se do šťavnatých lístků. Najednou zahlédla na lavičce krále. Najednou ji král spatřil, a vzal šíp. Marně se dívka bránila, nevydala ani hlásku a do úsvitu zbývalo ještě několik hodin. Král napnul tětivu, a protože byl dobrý střelec, trefil ji přímo do srdce. Kolem se rozlila krev, která potřísnila několik vzácných květin. Najednou se obluda proměnila v krásnou dívku, a král pochopil, že zabil princovu milou. Zděšený vzal její tělo, a zakopal ho v zahradě. Na místě kde byla zakopána vyrostla krásná černá orchidej.
Další den začal princ dívku hledat, a vyšel proto do zahrady. Nemohl ji ale najít, a pak si všimnul černé orchideje. Jen co k ní přičichl květina potichu řekla co se stalo. Princ byl zoufalý, a aniž by si uvědomil co dělá, vzal dýku a probodl vlastního otce. Když se uklidnil, pochopil co způsobil, a věděl, že mu na světě už nikdo nezůstal. Proto vystoupal do nejvyší věže a skočil dolů. Tak tedy skončil příběh o princi a krásné dívce...

Ha, miluju špatné konce. Ty dobré mi vždycky přišly hrozně kýčovité... no a tady je ten konec poměrně krutý. Nechala jsem zamřít všechny postavy. Snad proto, že mi připadaly nesympatické, a prostě moc kladné... >:( Jinak je to složené z různých pohádek co znám, moc originální to není. No nic.