*Návrat z prázdnin

25. srpna 2011 v 12:46 | *Ona |  Žije
Panebože, a je to tady. Tak dlouho jsem to odkládala. A teď se o to musím pokusit. Pokusit se vám to vysvětlit v kostce od člověče nezlob se (BTW: Hláška ze zeměplochy x"D) Tentokrát jsme spali na větších a lepších pokojích, byly jsme na nich čtyři (Já jsem spala vedle Míšy). V oddíle nás bylo deset holek, většinou mladší. Děkovala jsem :la: za to, že jsem nemusela být se staršími. To bych asi nepřežila. Bohužel, naše vedoucí onemocněla a musela odletět. Jídlo bylo jako vždy dobré, a pláž moc hezká. Měla jsem potápěčské brýle, takže jsem viděla všechna ta úžasná stvoření, která pod vodou žijí. Hráli jsme taky sportovní hry (Přehazovanou, vybíjenou, soutěž v plavání...) A taky jsem byla na taneční a literární soutěži (literární soutěž- 1. místo!) Na výletech jsem byla následujících: Sithonia: Řecké trhy, strašně přeplněné, všude prodávali jen oblečení nebo ryby. Ale koupila jsem si tam hezkou pěněženku. (Kamarádka si koupila tři, a už si do nich neměla co dávat x"D) a potom jsme se koupali v moc hezkém moři. Dalším výletem byla Soluň. Hdoně se tam kradlo, ale měly zachované staré hradby a věž. (A taky Mekáč a obchod "vše za jedno euro" :D) Posledním výletem byl znovu akvapark. Konečně jsem jela po Kamikadze (zabijte mě jestli to píšu špatně) což je deset sekund trvající tobogán, který jede kolmo dolů. Všude v Marmarasu jsem se ptala na zeměplochu, ale nikde ji neměli. (Tss). Tak to jen tak orientačně, ať to mám z krku. A teď špatná zpráva: rozbil se tablet. Momentálně na to ale kašlu, takže se pokusím naskenovat co nejvíce obrázků. A škola je tu za chvíli. Jsem zvědavá/nervózní ale alespoň vypadnu z krabího kýblu (Zase zeměplocha samozřejmě.) PS: Pan Sráž je úžasná postava... a nevídaní akademikové úžasná knížka. Měla jsem u ní chuť smát se a brečet zároveň. I když přiznávám, že do breku mi bylo jen jednou, a to když pan Sráž málem přišel o život protože řekl fotbalovým výtržníkům, že mu jejich chování připomíná knihu rituální agresivita dospívajících krys. :D A dočetla jsem (dnes ráno) Morta. A chystám se číst malé bohy. Tak zase někdy. Třeba prvního září.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | Web | 25. srpna 2011 v 12:57 | Reagovat

Stránky nezávislé kosmetické poradkyně Oriflame. Web přináší zajímavé informace o této švédské přírodní kosmetice, novinky ohledně výrobků, a další. Navíc nabízí skvělou výdělečnou příležitost všem, od věku 15 let. Vstupte do světa Oriflame !

http://krasna-s-oriflame.webuje.cz/

2 Karkar99 Karkar99 | Web | 25. srpna 2011 v 14:44 | Reagovat

Konečně (!) jseš tady! Já jsem si myslela, že mi hrábne z toho věčnýho chození na tvůj blog :D (já na něj chodím automaticky :D)
Když já jsem letos byla v Řecku, bylo vedro na padnutí. Nějakých 43 na sluníčku, mám pocit :D
Obchod "vše za jedno euro"? A co tam měli?

P.S: Sejdeme se 1. žáří ve škole :3

3 Yuna Yuna | Web | 30. srpna 2011 v 13:29 | Reagovat

Jó, znám to honení se za rybami v moři :D Když jsem byla v Chorvatsku, hrála jsem na honěnou u s obrovským hejnem ryb. :-D Ovšem ty ryby samotné byly tak 3 centimetry velké. Zvláštní, já měla vždycky babu :´D Týjo! první místo v literární soutěži? Gratuluju :-D Achjo, škola -.- Ještě dva dny O_o A zpátky do toho cvokhausu. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama