*Pár říjnových řádečků

16. října 2011 v 10:43 | *Ona |  Žije
Problémy? Ani ne. Tedy pokud pomineme jeden zapomenutý úkol z matiky, který budu muset ještě dneska dělat. Chodím na gympl teprve měsíc, a už jsem si na některé věci zvykla. Jiřčina iniciativa být z tělesné výchovy nutně dřív na obědě než kluci, vyprávění si černých historek ve frontě na oběd, klasické stírání žáků starších ročníků, chození do fénixu (obchodní dům) kde zkoušíme gravitaci, házíme jablka po Newtonovi a kupujeme si extra levné a extra hnusné pendreky za čtyři koruny a fetujeme vůni oříšků... Taky jsem si zvykla na přesouvání se sem a tam. Možná se i naučím rozvrh. Ha ha. (Pochopí jen fanoušci Cracera) Taky často pozorujeme B. Jsou to cenné poznatky jak poznat idiotismus na dálku. Zvykla jsem si i na zvláštní jídla podávaná ve školní jídelně. Zvykla jsem si ignorovat pár mých spolužáků, což je také velmi cenné. Zvykla jsem si na to, že se na těláku dělíme na kluky a holky, což je lepší. Zvykla jsem si skandovat, když někdo skáče do písku. Zvykla jsem si i chodit na počítače o velké přestávce, kupovat si brambůrky za osm korun a kreslit do speciálně vyhrazeného sešitu na... na nic. Zvykla jsem si na elektronické žákovské. Zvykla jsem si na žáky starších ročníků, co nás vyhazují od počítače. Zvykla jsem si an Adélino zlato a dokonce i na Chemikovy poznámky, které všem lezou na nervy. Zvykla jsem si na "Llllachtany" a "Mmmmrože" zvykla jsem si na poněkud chaotický systém u nás v šatně. Zvykla jsem se cpát dopředu jako o život, zvykla jsem si běhat po schodech sem a tam, povídat si o hodinách Aj (Ale pšt!) zvykla jsem si zapomínat dú. (Sakra, musím ho ještě dneska dodělat!) Zvykla jsem si číst všude. V dopravních prostředcích, o přestávkách, doma... o půlnoci... (To zase ne.) Zvykla jsem si i psát pravidelné články. Právě odvykám sledování futuramy. Zvykla jsem si kreslit pomocí vrstev, ale u kblobouku nové postavy zatím ještě beze jména (EDIT: 10:34: Pojmenována Vargen) se mi nedařilo vymazat ty čáry. >_< Zvykla jsem si psát delší články. Tedy delší podle mého měřítka, protože tohle je nechutně krátký článek.
Skicy na nové postavy si kreslím pořád. Někdy budu muset napsat čtvrtý díl. Ha ha. (alá Cracer). Mám pocit, že jsem spolkla dvaceti centimetrové pravítko. To bude tou geometrií. Často vymýšlím svým postavám fakt pitomé doplňky, tak ochutnávka:
Alfa: (Zobrazená v minulém článku: Toulec se šípy, luk, případně nůž, šaty na které bylo použito hodně látky (Možná s krvavou skvrnou) Fialové vlasy, Náhrdelník s lebkou, naušnice s lebkou. (Ha ha, je to rapný už teď, já vím).
Vargen: Klobouk, růže, žluté oči bílé vlasy sako, obojek (nezobrazen) doplňky budou vymyšleny později. Jo a doufám že se mi ho podaří nakreslit staršího >_<
Kometa: Diamant, kocour v podpaždí, kapesní nožík, taška, sponka ve vlasech (nenakreslena).
Zvířata se budou muset obejít bez doplňků. Ha ha.
Knihovnička/stav:
Pyramidy- přečteno. Hodnocení: 7/10 (Vrahové jsou velký bonus) Nej postavy: Ty mrcha, Ptraci, Těpic, Pomošt
Sekáč- přečteno Hodnocení: 9/10 nej postavy: Lupine, Rumpál žička, Vílík Klika (Smrť) Krysí smrť
Pátý Elefant- rozečteno (Nehodnoceno) Nej postavy: Sam Elánius, Karotka, Angua a Vetinari
Podivný regiment- nepřečteno
Toť pro dnešek vše, vážení.
*ONA

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Last that ever she saw him...

...carried away by a monlight shadow

Komentáře

1 Karkar99 Karkar99 | Web | 16. října 2011 v 13:18 | Reagovat

Jiřina mě dost sere, řeknu ti.. Ale už jsem jí párkrát dost dobře setřela :D
A ten úchvatnej lékořicovej pendrek si prostě MUSÍŠ koupit!!!
Moudrost byl o ájině drsnej, jak tam kluci hráli nějakej ten rozhovor a my jsme se mu děsně tlemily :D
Rozvrh už naštestí umim, jedinej problém je v tom, že se furt mění :D

Kdyžtek, ten náčrt si kresli zvlášť, a tu vrstvu s nim pak ke konci smaž, ukážu ti to ve škole.

2 AnFaFeCha AnFaFeCha | Web | 17. října 2011 v 19:42 | Reagovat

U nás to je taky občas (chá-chá)dost na palici, ale člověk si musí zvykat na všechno, lol. Já na štěstí do jídelny nechodím :-!
O volnejch přestávkách (či tak : DD) píšu názvy CHS, jména štěňat, jméno "našeho" (rozuměje Fanči) taťky, Bray-Bo a tak... na základce jsou debžoti, ale tady jsou, obzlášť kluci absolutní debilové :-D Ale tak to k nim patří, vidět inteligentního kluka je jako vidět zeleného hovawarta, což se asi nidky nestane :-P
Ale Ájina je u nás totální záhul. Máme takové slovníčky a z každé lekce opisujeme každé slovo, což o to, to by nebylo TAK hrozný, ale prosím, opisovat tu ulítlou výslovnost.
Děkuji, nechci 8-O
Čus a hodně štěstí na GYMNÁZIU (teď, když to slovo slyším, mám chuť se smát...gymnázium, gymnázium, gymnázium...kde se vzala fikce, že na gympl chodí inteligentní lidi :D  :D

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 4:02 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama