*Říjen je v říji

2. října 2011 v 18:00 | Linda Teatime |  Vyje
Již druhý říjnový den, a já mám chuť pořád psát články. Píšu více než jindy, i přesto že jsem si myslela, že na gymnáziu na takové věci nebudu mít čas. Byla jsem trochu naivní, připouštím. Třeba se to změní. Mám čas skoro na všechno. Na moje obvyklé koníčky, které bohužel znáte. Sledování Futuramy, neustále, pořád. Já to nechápu, je tolik jiných věcí na práci... Dále samozřejmě hrání černých historek, v tom se pořád zlepšuji, je to neuvěřitelně zábavné. A hrajeme to se spolužačkami ve frontě na oběd. Na základce jsem to neměla s kým hrát. Čtení- moje známá zeměplošská záliba. Máma mi přinesla ve čtvrtek čtyři knížky, a dvě už mám přečtené. A to jsem byla včera celý den na výletě. Jsem nemožná. Ale baví mě to. Právě čtu divadlo krutosti, což není zeměplocha, ale sbírka Prachettových povídek. Poslouchání hudby- hlavně ace of base. Mám vymytý mozek. Momentálně mám nejraději unspeakable. U hudby se dá dělat spoustu věcí, kterým se taky často věnuji, například: Skicování. To teď dělám víceméně pořád. Ale skicy vám neukážu, ani kdyby jste mě mučili! Ne. Nebo taky hraju pet society. Strašná kravina. Ale baví mě to. Hraju to ještě s Kájou. Moje zvířátko se jmenuje Kometa, a právě podle něj sem navrhovala Kometino Oblečení. Kájin je- jestli smím prozradit- Oliver Twist. Hrávala jsem to už dříve, na facebooku, ale tam mě to přestalo bavit, tak to hraju na myspace. Taky ráda kreslím an tabletu. Kája mi vysvětlila práci s vrstvami, nejdřív sem to nepochopila, protože mi to vysvětlovala v autobuse, a já si to nedokázala představit... ale nakonec jsem na to tak nějak přišla, tak se to učím. Zkouším nakreslit trio z "Doporučeného dopisu" tak mi ještě chybí kocour a všichni tři dohromady nacpaní na jendom obrázku. Ale po dlouhé době cítím, že mě to vážně baví. Baví mě to a nechci přestat!
Jinak mám takový menší problém jménem fyzika. Nenávidím ji. Sice jsou prakticky všichni z máminy strany fyzikové. Máme to tiž strašnou učitelku, co nensáší když nás něco zajímá, když je někdo lepší než ona.
Všichni si asi myslí, že lituju, že jsem na špitálskou šla. Není to pravda. Nelituju, a myslím, že ani litovat nebudu. Mám konečně to co jsem si přála. Všechno je tak... úžasné. Jako sen. A nikoho nějaká pitomá fyzika už nezajímá. Vás?
Na výtvarce mám jeden projekt. Budeme kreslit ostrov. Už ho skoro máme, ale máme ho potom obtahovat tuží, na to se fakt těším.
Hrozně ráda kreslím v GIMPu. :B Bohužel zítra jdu po prázdninách zase do školy. No nic, tak snad zase někdy napíšu ;3
*Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jáá jáá | 2. října 2011 v 18:21 | Reagovat

Ahojy prosím musíš mě naučit kreslit v gimpu :D:D:D:D  máš skype?

2 Karkar99 Karkar99 | Web | 3. října 2011 v 15:53 | Reagovat

Ne, vůbec, na blog vůbec nebudeš mít čas.. :D *ironie*
Co máš proti fyzice? Dyť debatovat čtvrt hodiny o jogurtu je přece zábavný!!!
Jo a jak jsem řikala na obědě, asi si pučím Stráže stráže! Ale štve mě, že jsem asi někde ztratila průkazku :D
Ten dráček je fajn :3 Já jsem ti řikala že máš začít používat vrstvy!!! A tohle je jen začátek..
P.S.: Znáš The good natured?

3 ahoj ahoj | 7. října 2011 v 18:53 | Reagovat

jak a proč sis zrušila folmíky??

4 An An | Web | 8. října 2011 v 10:51 | Reagovat

No jo..pomatuju si jak sem za den zhltala dvě knížky, to byly časy. Ale teď už je to horší..za prvý, všechno už sem přečetla a nevim co si pučovat..za druhý, v devítce člověk nemá moc času přes všechno to učení.. *vzorná studentka*.
Jéé..pet society! na tom sem, když sem si poprvý zakládala fb byla uplně závislá..ale teď už sem tam tak půl roku nebyla, teď sem zase závislá na simíkách :D
Ty máš Gimp? No jo..pomatuju si na svoje začátky..Bohužel, tehdy sem neznala nikoho, kdo v Gimpu kreslí, takže bylo poměrně těžký se všechno naučit, a určitě toho ještě spoustu neumim, i když kreslim už ňákej ten pátek :D Ale ani to mi nebrání předávat zkušenosti dál, takže pokud budeš něco potřebovat, stačí napsat :D
Fyzika nikdy nebyla moje silná stránka, možná proto, že za tři roky se u nás vystřídalo asi pět fyzikářů, a dohromady nás nic nenaučili. Teď máme na poslední rok konečně schopnýho, takže to vypadá, že mě fyzika možná i začne bavit :D No jo..tak taky taťka je fyzikář že :D Není lehké žít v rodině učitelů..
Jéžišmarja já sem zase ukecaná :D Tak jo, radši už končím :D ciao

5 *Ona *Ona | Web | 11. října 2011 v 15:52 | Reagovat

[4]: Z naší rodiny tři lidi pracují na matfyzu :D Dvě knížky denně bych zvládla (možná) ale škola mě v tom děsně omezuje! Ale je to mé jediné křehké pouto s realitou :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama