*Poslední podzimní

30. listopadu 2011 v 18:38 | *Ona |  Vyje
Vlastně ani nevím čím bych měla začít. Byla jsem na setkání redakce školního časopisu. Zbytek je "TOP SECRET" ale snad bych ještě mohla prozradit, že se s Kájou pokusíme napsat komiks. Školní. O čem bude, to nesmíme říct. Ha ha. To bylo informativní, že?
Další školní projekt je divadelní představení na akademii. Samozřejmě máme blbost- šmouly. Sotva jsme se dohodli na scénáři, a akademie je už dvacátého. Nepředpokládám, že to stihneme. Kája se to rozhodla úplně bojkotovat, tedy alespoň J. návrhy. J. je ten tip co chce o všem rozhodovat, ale vadí ji když po ni něco chceme, chceme něco navrhnout apod... takže to byla opravdu otrava. V podstatě jsme se tam jenom hádali a překřikovali a K. dělala tai-chi a Lachtan lachtal... totální zmatek. No to asi patří k věci. Ale nadšená z toho nejsem. Na výtvarce jsme dneska měli supl a tak jsem kreslila maxi "plakát" se všemi strážníky A-M hlídky. (Jsou tam všichni!!!) dalo to dost práce. Možná to vybarvím a dám na DA. S K. jsme taky na výtvarce vymýšlely návrhy na výše uvedený komiks. Tu verzi s ovocem (Šejk hruška, mexičan pomeranč, jablko s fazetem, švestka s kloboučkem s holubičkou a třešně s vikingskou čepicí...) jsme radši vyškrtli protože i nám připadala šílená. Nicméně s původního komiksu si spolužáci zvláště oblíbili jednu postavu- kaktusa Dobropicha. S K. povolením bych ho ráda uveřejnila.
Podlední dobou přemýšlím o hodně divných věcech a hádám se sama se sebou. (Většinou o tom, že jsem cvok, že se sama se sebou hadám) a napadají mě divné věci. Jediné možné vysvětlení je u našich rodičů tolik oblíbené: "No jo, puberta." Kruci to není vysvětlení, to je odbytí! No nic, prozatím se s tím budu muset spokojit. Jsem teď tak trochu v krizi, abych pravdu řekla. Ale s K. Lachtanem A. a ostatními je to daleko lepší... Jedna básnička z mých "nálad" napadla mě v autobuse.

V krajině temných stínů,
černých jako skvrny od tuže,
bojím se, že bídně zhynu,
bez těla a bez duše.

V krajině temných stínů,
v krajině pohřbených nadějí,
teď těžce nesu svojí vinnu,
pod vrstvou hlíny vidíc se raději

V krajině temných stínů,
kráčím pískem jak hnízdem vosím,
prohrabávám vlhkou hlínu,
o odpuštění prosím.

Tiše modlitbu svou šeptám,
balancujíc na hranici šílenství,
a v duchu se ptám:
dočkám se milosrdenství?

Jinak ze zeměplochy teď čtu Zimoděje. Pro nezasvěcence: Třetí díl Toničky Bolavé. Ona je čarodějka, ale ne ta co mává kouzelnou hůlkou a bojuje proti mýtickým zrůdám (nebo alespoň by NECHTĚLA bojovat proti mýtickým zrůdám), ale pomáhá starým lidem, u porodů a to nejen ovcí. Ne není to žádná ukázková holčička ale Čarodějka z křídy. A slouží ji svobodný národ alias Nac Mac Fíglové: "Slopka! Prálka! Čórka!" Mám ráda Toničku Bolavou. Hned po knížkách o hlídce druhá nejoblíbenější... podzeměplocha?
Jinak přidávám jeden docela malý bonus, vylepšení, zpestření...


Pouze jednoduchý článek/ Just a simple article avatary. Je mi úplně fuk, dělejte si s nima co chcete. Jinak ty avatary s J. Časnačajem (raining.blog.cz) jsou prostě do~ko~na~lé!

*ONA


~

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Lach lach?

lach1
lach2

Komentáře

1 Karkar99 Karkar99 | Web | 1. prosince 2011 v 15:03 | Reagovat

Jóóóó, tai-chi!! :D
A Final countdown prostě MUSÍME prosadit! Vivaldi ať se jde vycpat! :D
A jsem ráda, že se někomu ty avatary líbily ^3^

2 *Ona *Ona | Web | 1. prosince 2011 v 15:05 | Reagovat

[1]::D Chudáček Vivaldi.

3 Dejv Dejvidson Dejv Dejvidson | 7. prosince 2011 v 15:29 | Reagovat

Ty stránky jsou www.rybarazzi.webnode.cz a nakresli co chceš, ale nejlíp vlka. :-(

4 *Ona *Ona | Web | 7. prosince 2011 v 16:11 | Reagovat

[3]: OK budu to mít tak v sobotu až budu mít zprovozněný tablet.

5 Míša, ty víš která Míša, ty víš která | 9. prosince 2011 v 22:40 | Reagovat

Lindo! Zavítám na svůj bohatě očlánkovaný blog, plný emocí a nemocí a věř mi- zatraceně se mi stýská. Strašně MOC. Jsem ráda, že se ti v primě líbí, že jsi šťatně zamilovaná do Terryho Prarchetta a nepřestváš věřit v pravou víru! Máš to tu moc hezký, útulný. Nebyla jsem tu dlouho. Pozdravuj Ulfa. Máš ještě pár tvých obrázků, jestli si je budeš chtít vyzvednout ;)

S pozdravem tvoje sestra Llama žralok vorvaň černá!

6 *Ona *Ona | Web | 10. prosince 2011 v 10:37 | Reagovat

[5]:Děkuji moc. Někdy bych se ráda sešla, ale musím si na tebe vzít číslo. Kdyžtak se ozvi přes facebook.

Soudružka llamí liška

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama