28/3/2012: Kvííí!

28. března 2012 v 18:33 | Linda Teatime |  Žije
Tak a je to tady. Je to děsně "in" psát si deníček na internetu, tak proč s tím nezačít? Tak jo, tohle je první zápis, takže bych ho měla začít nějak poutavě a zajímavě pro ostatní, žejo. Ale můj život je celkem nudný, žádné šílené zvraty, strhující hádky, bolest, deprese, ani tak podobně. Asi jsem za to ráda. Jediný co musím uznat je, že si mi během každé půl hodiny změní nálada a životní postoj, ale to tady nehodlám rozebírat. Snad někdy jindy. Třeba se to při psání tohodle článku změní, co já vím. Taaakže?

Dnešní den byl úplně zoufale normální. Pár změn v rozvrhu, to jo. Předtím jsem sem psala, co jsme v každé hodině dělali, ale je to zoufale nezajímavé, tedy alespoň pro mě. Budu se snažit vypíchnout to zajímavé, jak se říká.

Na výtvarce kterou máme 3. a 4. hodinu jsme měli dělat mandaly z luštěnin. Nic jsem si nepřinesla, což byl malinko HODNĚ trapas, ale naštěstí profesorka něco vzala. Tak jsem tam udělala něco mezi britskou vlajkou a talířem plným luštěnin a lepidla. Mělo to samozřejmě vypadat jako to první. Jak neoroginální...

O přestávce jsem byla na radě školního časopisu, Jožka tam nebyla a tak jsme jí nemohli schovat deku. Zbytek přestávky jsem se marně snažila navázat kontakt a žrala jsem nějaký chipsy, co mi dala máma k svačině, páč jsme byli dneska ve škole až do 16:10.

Potom byl, když přeskočím češtinu, tělocvik. Hrály jsme s holkama fotbal, takový trochu llamský, furt to lítalo do outu až do zblbnutí. Ale špatné to nebylo, to ne. Začínám však mít pocit, že kluci si po právu myslí, že nám (holkám) naše třídní trochu nadržuje. Ale "Who cares?" jak se říká.

Pak jsme měli laborky a mikroskopovali jsme pavouky a plankton, a přiřazovali jména ke skořápkám mušlí. Naše půlka byla lepší!!! :D

A pak jsem šla s mámou k očaři. Bylo to celkem v pohodě, že jo. Ale vidím hodně špatně, asi tak dvěatřičtvrtě. Snad se to nebude moc zhoršovat, no. Dělali mi tlak očí, což nesnáším, nikdy to nevydržím tak dlouho nemrkat. Máma mi bude kupovat transitionky (sluneční a normální zároveň) ale s nějakou slevou. To by bylo asi tak všechno.

A na závěr... Kvííí! Takové malé Art trade s Karkar99 přes Skype. Byla to sranda! Ona pro mě udělala Dominika Borna, hodím vodkaz. A prase je tady:


Jak jsem říkala, je to typ obrázku "nakresli nějakej fail, a brushema, pozadím a písmem to zaplácej tak, aby to strhávalo pozornost od toho vobrázku >_<"

Linda Teatime

PS: jak dlouho to vydržím?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama