Poslední zvonění

28. dubna 2012 v 21:31 | Linda Teatime |  Žije
Včera jsme měli poslední zvonění. Ne že by zvonilo naposledy nám, ale maturitním ročníkům, že. Všechno začalo tím, že jsem se potkala se spolužačkou v podchodu a jely jsme po eskalátorech nahoru, jako že nic, žejo. Ale najednou proti nám tři oktávánky v pirátským kostýmu a s razítkem v ruce. Och, dobře, jedno razítko a bombon jako odškodné- to se dá přežít. Jak jsme se ale blížily ke škole, přídávaly se k nám další kamarádky, a oktávánů a čtvrťáků přibývalo. Potkala jsem Lauru (známou z redakce školního časopisu) s nebezpečně vztyčenou fixou v ruce. "Tebe znám!" řekla a už jsem měla na ruce nakreslenou lebku, ha ha. Když jsme došly až před školu, jeden čtvrťák nabízel, že můžeme někoho dát na pranýř, který tam měli nachystaný, tak jsme tam dotáhly jednu spolužačku, cha cha. Pak jsme nahoře zijšťovaly naše škody. Kamarádka měla rťenkou napsané na čele "4.B" a nešlo to smýt. Tedy- šlo, ale jen částečně, takže spolužačka měla čelo celé červené. Pak nám řekli, že je normálně hodina a že se pokračuje v učení. Tak jsme měli normálně celá třída občanku, nechala jsem se vyzkoušet. Zjednodušeně zkoušení probíhalo asi takhle: (A já blb se učila skoro všechno...)

Prof.: "Jakou barvu má naše vlajka?"
Já: "Červenou modrou... a bílou?"
...
Prof.: Můžeš si sednout.

Ale alespoň mám opravenou tu pitomou dvojku. Pak jsme šli nahoru do Dvajedničky (číslo třídy pro nezasvěcené) a jako že budeme mít matiku. Tak nám Přechová chudinka začala něco vysvětlovat, a hned potom všichni slyšeli ze školního rozhlasu, že máme program a že máme jít do tělocvičny. Pak proběhlo spoustu soutěží, vědomostní i sportovní, a běželi jsme na poslední hodinu- angličtinu. Dělali jsme zase nějaké scénky, šlo to. Hlavně super bylo, že jsme se měli ptát
"Why don´t we..." A oni na to odpovídali doslova, třeba "because it´s winter." *Široký úsměv* Pak jsem zase musela čekat na nádraží na angličtinu, která proběhla poklidně a v pohodě. Co víc dodat? Těším se na příští poslední zvonění, ať to nandáme další primě!

Linda Teatime

PS: Naprosto nepovinná část... užijte si ovyklé "Lindino kulturní okénko" již zítra na tomto blogu! Tentokrát úryvek ze čtenářského deníku do školy + odkaz na úžasnou/super/naší hru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Last that ever she saw him...

...carried away by a monlight shadow

Komentáře

1 Charlotte Discharge Charlotte Discharge | E-mail | Web | 29. dubna 2012 v 11:17 | Reagovat

V naší škole bylo poslední zvonění minulý týden, žádný razítka neměli, a vrhli se na nás už na zastávce. Mouku jsem z vlasů vymívala asi hodinu, i když, jak jsem se tak koukala na jednu kvartánku, dopadla jsem s tou moukou ještě dobře. Jen jsem si nevšimla, že ze zadu vypadám, jako by mi z hlavy vytékal modrý mozek. Hnusný gel na vlasy... Cestou domů jsem skuhrala, proč jsem jen nezůstala na základce, ta žádný poslední zvonění není. Ale, ruku na srdce, všichni skuhráme a přitom jsme si to úžasně užili. Jen náš ředitel Fredy to po druhé hodině zrušil, sketa (čtvrťáci to nebrali na vědomí, stejně nás o fránině psotříkali vodou).

2 Linda Teatime Linda Teatime | Web | 29. dubna 2012 v 15:46 | Reagovat

U nás prý také polévali moukou a octem, ale zakázali jim to, a teď dokonce nesmí dát razítko někomu, kdo to nechce. Od nás nejhůře dopadla spolužačka, co se pokoušela smýt si rtěnku a pak vypadala že je spálená.
No jo, je to sranda :D. Mě se ta tradice líbí, i když to moje oblečení trochu odnese. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama