Noviny a novinky

25. června 2012 v 21:11 | Linda Teatime |  Bloguje
Tenhle článek je... nudný. Informativní. Zbytečný. Potřebný. Já nevím, prostě tu je, tak se s tím smiřte!
Týká se mých plánů, snů a vizí týkajících se převážně blogu. Myslím, že pokud nejste stálým návštěvníkem, nemá to ani velký smysl si to číst. Ale samozřejmě budu ráda, od toho mám blog, abych nepsala do šuplíku.


1. VZHLED NENÍ DŮLEŽITÝ... ALE VŽDYCKY JE TO PLUS!
Už téměř dva dny (skoro nepřetržitě) se zoufale snažím vytvořit nějaký dobrý layout. Zabralo mi to spoustu času... a nic. Až do té doby, kdy jsem na DeviantArtu našla tenhle úžasný obrázek. (Vidíte ho v záhlaví). Hned jsem si řekla: Alespoň to vyzkouším! A vyplatilo se. Je to sice velká změna, hlavně jsem se musela vzdát svého úžasně přeplácaného menu, ale stojí to za to! No fajn, alespoň něco se mi podařilo. Mimochodem to nebylo na vytvoření vůbec nic složitého: stačilo si jen najít obrázek, udělat pozadí v barvě okrajů obrázku a oříznout tenký proužek spodní části záhlaví, které se teď opakuje všide na stránce. Jen se bojím, jestli je to čitelné. To víte, černé na bílem se to většinou čítává lépe... a rubriku oblíbené hned obnovím. Ale zatím tam spadají zhruba tři lidi...

2. KRVAVÝ RUBÍN: JAK TO BUDE DÁL?
Jo, to je asi tak... z pvrní kapitoly mám asi stránku a půl, ale hodlám dopsat alespoň ještě půlku, aby se neřeklo. Musím se do toho kopat, protože jinak jsem schopná probrouzdat bezcílně na webu skoro hodinu. Zatím jsem nenarazila na žádný "mrtvý bod" ani nic podobného, jen jednou jsem jeden odstaveček přepisovala a z fleku změnila jeden fakt, protože mi to připadalo příšerně nudné. A složité. A vůbec, v dnešní době microbloggingu je zázrak, že někdo ještě píše (a čte) povídky. Ale jsem za to ráda!
Mimochodem, taková malá sázka: Projížděla jsem své staré povídky, a nikdy jsem nedopsala pátou kapitolu, vždy jsem skončila u čtvrté. Držte mi palce ať u Krvavého rubínu dopíšu alespoň tu pátou! ;) Ne, teď vážně, povídky jsou pro mě mnohem jednodušší.

3. CO CHYSTÁM DÁL?
No, chystám napsat alespoň tyhle články:
  • TÉMA TÝDNE: Čokoláda (Na 100%)
  • Něco o mých pocitech... básničku, prózu, cokoliv! (80%)
  • Něco o naší kočce (více méně naší) (40%)
  • Něco o tom, že !Konečně! vyšel Šňupec (25%)
  • Další povídka Krvavý rubín (150%) :D
Myslím, že to akorát stačí na dva týdny. A s přednastavováním článků o prázdninách si nebudu lámat hlavu. Prostě nebudou, co se dá dělat. ;)LINDA TEATIME
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama