Září 2012

Chcete patřit do mých oblíbených blogů?

8. září 2012 v 16:37 | Linda Teatime |  Vyje
Něco podobného už jsem viděla u http://wizie.blog.cz/, a řekla jsem si proč to nezkusit?
Takže oč jde. Pokud máte nějaký zajímavý blog, nejlépe s vaší tvorbou, a chtěli byste, abych si vás přidala do svých oblíbených blogů, stačí napsat tady pod článek jméno a adresu. Pokusím se kouknout se na všechny stránky, napsat nějaký ten komentář a ty na kterých se mi bude líbit, si ráda do oblíbených blogů zařadím. Alespoň bude konečně rubrika Oblíbení trošku zaplněnější. Takže neváhejte, pište!

PS: Samozřejmě ne každý blog co tu bude napsaný si do oblíbených hned zařadím. Ale to určitě neznamená, že je váš blog špatný, jen mám třeba jiný vkus. ;)

Linda Teatime, netrpělivě čekající na nové komentáře ^o^
>> Informativní článek, vím že ne na úrovni AK ale pro mě důležitý.

Je mi jedenáct a ještě nemám kluka! Aneb být dítětem je přece trapný, ne?

4. září 2012 v 17:57 | Linda Teatime |  Vyje
Za chvilku mi bude třináct let a už úplné dítě nejsem. Ale klidně si hraju s bratranci nebo s mladšími dětmi. Mám v posteli pár plyšáků, a občas se kouknu na nějaký ten film pro "malé děti". Nestydím se za to. Proč všichni s dopsíváním tak pospíchají? Proč chtějí vyrůst tak rychle?

Kamarádka na táboře říkala, že byla v oddíle s jedenáctiletýma holkama, a všechny pořád jen řešily co si vzít na diskotéku, nebo jak se nalíčit. V jednom nejmenovaném dívčím časopise byla otisknutá seznamka, kde hledaly kluka desetileté holčiny. Budiž, každý jsme nějaký, ale tohle už je na mě moc. Jako téměř třináctiletá asi nejsem moc kompetentní to posuzovat, ale tohle? Na děti je totiž z různých médií vyvíjen docela velký tlak. Od různých seriálů až po dívčí časopisy které čtou osmileté děti. Pak třeba desetiletou holku napadne proč ještě nemá kluka, což tedy vážně nechápu. Jak někdy někdo moudrý řekl: Jednu část života strávíme honbou za tím, abychom vypadali a byli starší, a tu druhou se zase mermomocí snažíme být mladší.
To je dost paradoxní, nemyslíte?

A teď více k tématu. Jsem šíleně dospělá! To o sobě skutečně říct nemůžu, nejsem dospělá vlastně ani trochu. Zaprvé vypadám o hodně mladší (všichni co mě vidí poprvé mě tipujou tak na deset na jedenáct) a zadruhé se o věci jako líčení, oblečení a celebrity moc nezajímám. Lhala bych, kdybych řekla, že se nezajímám vůbec. Nechci přece jenom vypadat úplně ošklivě, beru si na sebe věci co se mi líbí, a už to řeším trošku víc. Nelíčím se, možná tak občas použiju lesk na rty. Téma kluci pro mě není úplně tabu, ale nedovedu si představit, jak bych mohla chodit s klukem jen proto, abych byla dospělá. Já si to "první chození" šetřím pro někoho výjimečného, nechci chodit s prvním klukem kterého potkám. Na táboře pořád kamarádka někoho někomu dohazovala, jenže to se mi moc nelíbilo. Já radši počkám.

Co vy? Jak to vidíte vy? Jak jste na tom byli (nebo jste) ve věku kolem jedenácti let? A co si myslíte o těch slečnách co už od té doby co se naučili číst louskají jedno bravíčko za druhým? Pište!
Linda Teatime

A na závěr obrázek jedné děsně dospělé holky: (10 minut v GIMPu)